Wielkie otwarcie Solaris Center w Opolu!

created by dji camera

Salony nowych marek, atrakcyjne promocje, a do tego niezwykłe, multimedialne show – to wszystko czeka mieszkańców Opola i okolic już w piątek, 21 czerwca o zachodzie Słońca, na Pl. Kopernika.
Po trwającej półtora roku rozbudowie, galeria zaprasza na uroczyste otwarcie w towarzystwie tańca, muzyki i efektów wizualnych.

Nadszedł moment, którego wszyscy od dawna oczekiwali. Po półtorarocznych pracach budowlanych
i modernizacyjnych, wreszcie Opolanie i mieszkańcy regionu, mogą cieszyć się odnowioną, i bardziej funkcjonalną galerią Solaris, która oferuje jeszcze więcej sklepów, usług i atrakcji. Centrum handlowe oficjalnie otwiera swoje drzwi dla odwiedzających i to z wielkim rozmachem! Goście będą mogli liczyć na moc promocji w sklepach, a centrum przedłuży godziny otwarcia, by wszyscy mogli z nich skorzystać. A to dopiero początek niespodzianek.

Niepowtarzalne i jedyne takie show w sercu Opola!

kilkudziesięciu artystów, ponad 200 metrów kwadratowych powierzchni multimedialnej, godziny przygotowań i prób, a efekt – zobaczycie sami, 21 czerwca na Placu Kopernika. Gwóźdź programu, czyli uroczyste otwarcie galerii to szczególne wydarzenie, dlatego towarzyszyć mu będzie fantastyczne multidyscyplinarne widowisko. Poprzedzi je przemówienie gościa honorowego, prezydenta Miasta Opole – Arkadiusza Wiśniewskiego. Główny punkt programu – pokaz artystyczny dla szerokiej publiczności. Połączenie muzyki granej na żywo, tańca wykonanego przez zawodowych tancerzy, feerii świateł i multimediów opracowanych przez specjalistów od efektów oraz wokali. Elementy show stworzą niezwykłą historię z zaskakującym finałem, w której każdy odnajdzie coś dla siebie. Widowisko potrwa około godziny i rozpocznie się o 21.00., jednak bramy będą otwarte już od godziny 20.00. Warto przyjść wcześniej, aby zająć jak najlepsze miejsce przy scenie.

Scroll to Top